Педколектив - архів

Васілєвська Ліна Францівна

Вчитель початкових класів.

Дорош Неля Іванівна

вчитель математики

Думко Ріта Борисівна

вчитель зарубіжної літератури

Луцик Галина Петрівна

Вчителька біології

Левчук Анатолій Михайлович

Вчитель з захисту Вітчизни.

Мельник Анна Володимирівна

Вчитель початкових класів.

Осадчук Галина Миколаївна

Вчителька початкових класів.

Яцюк Руслана Василівна

Вчитель початкових класів.

Цвілюк Мирослава Олександрівна

Вчитель іноземної мови

Федоров Анатолій Іванович

Вчитель Трудового Навчання

Юхимчук Ніна Петрівна

Вчитель української мови.

Пузанова Лідія Михайлівна

Вчитель Географії

Любанська Ніна Станіславівна

Вчитель початкових класів.

Лисяна Ганна Павлівна

Вчитель української мови.

Думко Віра Олександрівна

Вчитель іноземної мови.

Чернишук Тетяна Григорівна

Вчитель НІмецької мови

Кушер Марія Захарівна

Вчитель початкових класів.

Кухарук Катерина Семенівна

Вчитель Російської мови та літератури

Лоянич Ольга Семенівна

Вчитель початкових класів.

Станіславчук Марія Андріївна

Вчитель математики.

Холодовська Ольга Степанівна

Вчитель Російської мови та літератури

Боднар Тетяна Василівна

Вчитель української мови.

Красочкін Леонід Нікіфорович

Вчитель трудового навчання.

Тавриш Надія

Вчитель домоводства.

Серба Євгенія Іванівна

Вчитель природознавства.

Лебідь Василь Антонович

Вчитель Фізичної культури

Гуменюк Лідія Порфирівна

Вчитель математики.

Хазіна Марія Йосипівна

Вчитель Російської мови та літератури

Царинник Улляна Олексіївна

Вчитель природознавства.

Зюзькова Ганна Омельянівна

Вчитель математики, завуч

Янківська(Тимошенко) Галина Павлівна

Вчитель російської мові та літератури.

Пилявець Клавдія Феодосівна

Вчитель Української мови та літератури

Поліщук Юрій Аврамович

Вчитель виробничого навчання.

Чекотун Вікторія Лукінічна

Вчитель Української мови та літератури

Грищенко Теодозія Данилівна

Вчитель початкових класів.

Гайдиш Ганна Андріївна

Вчитель хімії.

Гапоненко Микола Федорович

Вчитель Фізичної культури

Алексєєва Ліда Іванівна

Вчитель виробничого навчання.

Гуменний Дмитро Федорович

Вчитель виробничого навчання.

Фіндюр Олексій Полікарпович

Вчитель Виробничого навчання

Дорош Віталій Афанасійович

Вчитель трудового навчання.

Яцетюк Валентина Василівна

Завуч виробничого навчання

Розбіцький Чеслав Домінікович

Вчитель виробничого навчання,хімії.

Дорфман Раїса Наумівна

Вчитель початкових класів

Сеник Микола Фіонович

Вчитель Математики

Зозуля Люба Іванівна

Вчитель фізики.

Павленко Микола Якович

Вчитель виробничого навчання.

Бондар Дмитро Андрійович

Вчитель Математики

Котик Валерій Степанович

трудове навчання

Корнієнко Катерина Анатолівна

Вчитель домоводства.

Мартинець Галина Іванівна

Співи, зробили хор.

Поліщук Світлана Василівна

Старший Піонер-вожатий

Скрипник Марія Петрівна

Вчитель початкових класів, Російської мови та літератури

Юшко Катерина Кузьмівна

Вихователь ГПД

Логін Василь Якович

Вчитель музики.

Виноградова Світлана Порфирівна

Старший піонер вожатий.

Джоган Віра Федорівна

Вчитель музики.

Костенко Надія Климівна

Вчитель російської мови та літератури.

Лебідь Василь Антонович

Військовий керівник.

Лубова Тамара Борисівна

Старший піонер вожатий.

Хелинюк (Меть) Галина Павлівна

Вчитель початкових класів.

Димніч Євгенія Василівна

Вчитель фізики.

Шабан Галина Федорівна

Вчитель російської мови та літератури, німецької мови.

Самсонова Світлана Михайлівна

Вчитель російської мови та літератури.

Луцик Леонід Петрович

Вчитель біології,хімії,завуч.

Параніч Галина Миколаївна

Вчитель початкових класів.

Бондарчук Віра Тимофіївна

Вчитель математики.

Поліщук Світлана Сергіївна

Старша піонер вожата,ГПД.

Дрончак Ганна Андріївна

Вихователь ГПД.

Гуменюк Петро Полікарпович

Вихователь інтернату.

Грабовська Гелена Домініківна

Вчитель української мови та літератури.

Дорош Олександр Михайлович

Вчитель фізичного виховання.

Ковтун Ганна Василівна

Вихователь ГПД.

Пацанюк Надія Петрівна

Вчитель початкових класів.

Ільєвський Давид Іонович

Вчитель математики.

Шмаль Надія Дмитрівна

Вихователь ГПД.

Собчук Ганна Павлівна

Вчитель російської мови та літератури.

Лісевич Людмила Станіславівна

Старший піонер вожатий.

Процюк Інна Василівна

Вихователь ГПД.

Мельник Галина Феодосіївна

Вчитель математики.

Кирницька Віра Іванівна

Вчитель початкових класів.

Козубська Марія Володимирівна

Вчитель математики.

Степанюк Катерина Федорівна

Вчитель початкових класів,української мови.

Процюк Люба Василівна

Вчитель початкових класів.

Ступак Ніна Василівна

Вчитель початкових класів.

Сікорська Раїса Нікіфорівна

Вчитель початкових класів,російської мови та літератури.

Чорнобров Ольга Олександрівна

Вихователь ГПД,вчитель російської мови та літератури.

Мостова Валентина Андріївна

Вчитель початкових класів.

Синчук Іван Петрович

Вихователь інтернату.

Гончар Ольга Миколаївна

Вчитель початкових класів.

Безверхня Людмила Василівна

Вчитель початкових класів.

Грамарчук Т. Ст.

Вихователь ГПД.

Бурківська Ніна Іванівна

Вчитель початкових класів.

Линник Людмила Леонідівна

Вчитель початкових класів.

Линник Галина Борисівна

Завуч по виховній роботі.

Синчук Ольга Іванівна

Вчитель іноземної мови.

Христюк Галина Степанівна

Вчитель трудового навчання.

Клешко Олександр Васильович

Вчитель іноземної мови.

Християненко Тетяна Анатоліївна

Вихователь ГПД,вчитель фізичної культури.

Бібляк Віра Григорівна

Старший піонер вожатий.

Поливко Галина Георгіївна

Вчитель хімії,анатомії.

Нетіс Ісаак Михайлович

Завуч,вчитель математики.

Бояновська Надія Архипівна

Вчитель початкових класів.

Фаринюк Андрій Іванович

Вчитель математики,німецької мови.

Фаринюк Люба Лук’янівна

Вчитель математики.

Коржова (?) Тетяна Миронівна

Вчитель англійської мови.

Тишкевич Поліна Яківна

Вчитель російської мови та літератури.

Присяжнюк Галина Гордіївна

Вчитель початкових класів.

? Ольга Степанівна

Вчитель хімії.

Ніколюк Славіна Миколаївна

Старша піонервожата, вчитель початкових класів.

Довгань Гліб Іванович

Вчитель української мови та літератури.

Гирич Ольга Дементіївна

Вчитель української мови.

Скура ? ?

Вчитель фізики.

Тепер Єва Львівна

Вчитель російської мови.

Тепер Михайло Іссакович

Вчитель історії.

Гальперович (Ж)

Вчитель математики.

Киричук (Присяжнюк) Галина Гордіївна

Вчитель початкових класів.

Гулько М. Д.

Вчитель математики.

Вихорчук

музика

Ведибіда Н.І.

рос.мова і літ.

Богданович Л.М.

рос. мова і літ.

Алексєєв Всеволод Ісакович

Вчитель фізичної культури.

Хуторянський Василь Іванович

учитель історії, суспільствознавства