Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого, відчайдушного пориву мирних людей. Людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи. Небесна Сотня – насвятіший образ новітньої України.
Наш заклад освіти долучився до вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. Здобувачі освіти переглянули тематичні відео “Герої Небесної Сотні “,”На варті наших-Небесна Сотня”, “Точка неповернення – 20 лютого “.Пройшла година спілкування “Геиої народу не вмирають”.Уні долучилися до Всеукраїнської акції “Янголи пам’яті “.Вшанували пам’ять загиблих Хвилиною мовчання.
План заходів
Вшанування Героїв Небесної Сотні
|
|
||
відеофільмів та презентацій |
|
||
|
|||
|
|||
|
|||
|
|||
|
|||
|
|||
|
|||
|
|||
|
|||
|
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------1-1-225x300.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------2-1-225x300.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------3-300x225.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------4-225x300.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------5-300x225.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------9-300x224.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------10-300x225.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/---------8-300x225.jpg)
![](https://school.ulaniv.com/wp-content/uploads/2022/02/y---------30-225x300.jpg)