Сюрприз Уланівських дівчат

СЮРПРИЗ УЛАНІВСЬКИХ ДІВЧАТ

В розпалі – змагання за програмою VI літньої обласної спартакіади. Уже завершились поєдинки з легкої атлетики, гімнастики та плавання. В результаті проведених зональних ігор з баскетболу стали відомі фінальні четвірки серед жінок і чоловіків, котрі незабаром продовжать боротьбу. А днями на майданчиках політехнічного інституту помірялись силами гандболістки. В перший день змагань спортсменки Могилева-Подільського легко, з рахунком 10:2 взяли верх над командою Староміського району.
Приємне враження справив виступ спортсменок села Уланова Хмільницького району. Демонструючи зрілу техніку і добру майстерність, цей згуртований колектив в попередніх іграх з великим рахунком 37:0 здобув перемогу над командою Тростянецького району. В двобої з спортсменками Іллінецького району перемога знову на боці уланівських гандболісток – 31:0.
Поєдинок команди Ленінського району, в складі якої вихованки Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи та студентки політехнічного інституту, і спортсменок Уланова можна по праву назвати найбільш цікавим. Після першої половини гри дівчата пішли на відпочинок при нічийному рахунку 7:7. За одну хвилину до фінального свистка команда Уланова зберігала перевагу в два м’ячі. Вінничанки доклали чимало зусиль, щоб здобути перемогу, що давала право на вихід до фіналу. Фінальний свисток фіксує результат 15:15. Бойова нічия. Та за співвідношенням забитих і пропущених м’ячів кращим становище було у спортсменок Уланова.
Як рівні з рівними сільські спортсменки провели свій останній фінальний поєдинок з студентками факультету фізичного виховання педагогічного інституту. З перевагою в 4 м’ячі (18:14) перемогу і перше місце здобули гандболістки Замостянського району. Спортсменки Уланова заслужено стали другими призерками VI літньої обласної спартакіади.
В цьому значна заслуга закоханого в свою справу наставника Георгія Яворського. Це він зумів прищепити любов до цього цікавого виду спорту молоді в селі. В секції, котру очолює Г.Яворський, тепер систематично займається понад 40 чоловік. Третіми призерками змагань стали спортсменки Ленінського району.
М.ТИМОФІЄНКО