Методична робота

ОПОРНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ c. УЛАНІВ
22032, с.Уланів вул.Соборна 12, Вінницька обл., Хмільницький р-н
тел.(04338) 3-13-92
e-mail: ulaniv.school@gmail.com

НАКАЗ

Від 23.03.2018 року № 7 К / ТР
Про результати атестації
педагогічних працівників у
2017 – 2018 навчальному році

Відповідно до п.6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, на підставі рішення атестаційної комісії Опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Уланів від 23.03.2018 року, протокол №6

НАКАЗУЮ:

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії » :
– вихователю групи продовженого дня ОЗШ І-ІІІ ст.. с.Уланів Мельник Аллі Василівні
– вчителю музичного мистецтва НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Воронівці Олійник Наталії Володимирівні
– вихователю групи продовженого дня НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Воронівці Жданюку Миколі Васильовичу
2. Встановити 13 тарифний розряд:
керівнику гуртків районної комунальної позашкільної навчальної установи «Станція юннатів» Хмільницької районної ради Сікорській Оксані Петрівні
2.1. Встановити 11 тарифний розряд:
керівнику гуртка районної комунальної позашкільної навчальної установи «Станція юннатів» Хмільницької районної ради Поплавській Аллі Василівні
3. Продовжити на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:
«спеціаліст першої категорії»
– вчителю географії та економіки ОЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів Карпінській Ларисі Анатоліївні
– вчителю початкових класів ЗШ І ст. с.Морозівка Водзінській Ірі Іванівні
– вчителю початкових класів НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Тараски Вітюк Наталії Миколаївні
– вчителю іноземної мови НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Тараски Шевцовій Ларисі Іванівні
– вчителю початкових класів та іноземної мови в початкових класах НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Тараски Захарчук Валентині Михайлівні
– вчителю початкових класів НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Воронівці Жданюку Миколі Васильовичу
– вчителю початкових класів НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Воронівці Земляній Оксані Сергіївні
– вчителю іноземної мови НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Воронівці Мельник Юлії Мечиславівні
3.1. Продовжити на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше встановленому 11 тарифному розряду:
– шкільному бібліотекарю ОЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів Українець Галині Максимівні
– вчителю початкових класів НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Тараски Гнатюк Галині Михайлівні
4.Порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Хмільницької РДА про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» :
– вчителю трудового навчання та технологій ОЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів Мельник Аллі Василівні
– вчителю української мови та літератури, художньої культури, образотворчого мистецтва, мистецтва НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Тараски Бойко Лідії Олександрівні
5. Порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Хмільницької РДА про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:
– вчителю початкових класів ОЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів Скибі Юлії Едуардівні
– вчителю початкових класів ОЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів Осадчук Галині Миколаївні
– вчителю початкових класів ОЗШ І-ІІІ ст. с.Уланів Тимощук Євгенії Анатоліївні
5.1. Порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Хмільницької РДА про відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель»
– вчителю початкових класів НВК «ЗШ І-ІІст.- ДНЗ» с.Тараски Гнатюк Галині Михайлівні
6.Олату праці педагогічним працівникам, які атестувалися в 2017-18 навчальному році, здійснювати відповідно до цього наказу з дня прийняття рішення атестаційною комісією.

Директор школи Л.В.Білошкурська

План проведення Шевченківського тижня
№ п/п Дата пров. Назва заходу Клас Відповідальний
1. 05.03
2018
1.Урочиста лінійка, присвячена відкриттю Шевченківського тижня “Тобі, Тарасе, шану складаємо”. Оголошення плану проведення тижня 5-11 Дрончак Л.Г.
2.Години спілкування “Ти з нами, Тарасе!” 5-11 Класні керівники
3.Випуск стінгазет, колажів про Т.Г.Шевченка 5-11 Пахольчук З.В.
4.Тематична виставка в кабінеті української мови та літератури “Ми Шевченка славить будем …”, у шкільній бібліотеці “Наш Пророк” 11-А, 9-А Дрончак Л.Г., Українець Г.М.
5.Конкурс читців поезії Т.Шевченка “У вінок шани Кобзареві” 1-11 Дейничук В.М., вчителі поч.класів
2 06.03
2018
1.Літературно-музична композиція
“Ми тебе не забули, Тарасе!”
5-11 Пахольчук З.В.
2.Відеосалон.
Перегляд кінофільму “Тарас Шевченко”
9-11 Дрончак Л.Г.
3 07.03
2018
1.Урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку в с.Уланів 9-11 Степанюк В.А.
2.Літературна вікторина “Стежками Кобзаря” 5-11 Степанюк В.А.
3.Пісенний вернісаж “Співана поезія Шевченка” 5-11 Дрончак Л.Г.
4.Підведення підсумків Шевченківського тижня 5-11 Дрончак Л.Г.