Розклад_Уроки

2017 – 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
І – СЕМЕСТР
1 – A клас 1 – Б клас 2 – A клас 2 – Б клас
3 – A клас 3 – Б клас 4 – A клас 4 – Б клас
5 – A клас 5 – Б клас 6 – A клас 6 – Б клас
7- A клас 7- Б клас 8 – A клас 8 – Б клас
9 – A клас 9 – Б клас 10- A клас 10 – Б клас
11 – A клас 11 – Б клас

3-А КЛАС

Понеділок

  1. Читання
  2. Математика
  3. Українська мова
  4. Природознавство
  5. Обр. мистецтво
  6. Н е м а є

Вівторок

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Я у світі
  4. Муз. мистецтво
  5. Труд. навчання
  6. Н е м а є

Середа

  1. Іноз. мова
  2. Інформатика
  3. Математика
  4. Фіз. виховання
  5. Українська мова
  6. Літ. читання

Четвер

  1. Українська мова
  2. Фіз. виховання
  3. Основи здоров’я
  4. Літ. читання
  5. Природознавство
  6. Н Е М А Є

П’ятниця

  1. Математика
  2. Іноз. мова
  3. Українська мова
  4. Логіка
  5. Фіз. виховання
  6. Н е м а є

4-А КЛАС

Понеділок

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Фізична культура
  4. Літературне читання
  5. Образотв.мистецтво
  6. Н Е М А Є

Вівторок

  1. Українська мова
  2. Іноземна мова
  3. Математика
  4. Природознавство
  5. Основи здоров’я
  6. Фізична культура

Середа

  1. Літературне читання
  2. Математика
  3. Українська мова
  4. Іноземна
  5. Християнська етика
  6. Н Е М А Є

Четвер

  1. Літературне читання
  2. Українська мова
  3. Інформатика
  4. Природознавство
  5. Трудове навчання
  6. Н Е М А Є

П’ятниця

  1. Українська мова
  2. Математика
  3. Іноземна мова
  4. Фізична культура
  5. Я у світі
  6. Н Е М А Є

5-А КЛАС

Понеділок

  1. Н Е М А Є
  2. Зар. література
  3. Укр. мова
  4. Математика
  5. Укр. література
  6. Фізкультура
  7. Інформатика
  8. Н Е М А Є

Вівторок

  1. Н Е М А Є

  2. Укр. мова

  3. Математика

  4. Історія

  5. Укр. мова

  6. Фізкультура

  7. Природознавство
  8. Н Е М А Є

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Математика
  3. Українська мова
  4. Інформатика
  5. Українська література
  6. Англійська мова
  7. Музичне мистецтво
  8. Н Е М А Є

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Трудове навчання
  3. Трудове навчання
  4. Англ. мова
  5. Зарубіжна література
  6. Фізкультура
  7. Н Е М А Є
  8. Н Е М А Є

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Основи здоров’я
  3. Математика
  4. Образотворче мист.
  5. Англійська мова
  6. Природознавство
  7. БДР
  8. Н Е М А Є

6 КЛАС

Понеділок

  1. Година спілкування
  2. Зарубіжна література
  3. Трудове навчання
  4. Трудове навчання
  5. Математика
  6. Російська мова
  7. Українська література
  8. Н Е М А Є

Вівторок

  1. Н Е М А Є
  2. Біологія
  3. Математика
  4. Основи здоров’я
  5. Англійська мова
  6. Географія
  7. БДР
  8. Фізична культура

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Українська мова
  3. Математика
  4. Зарубіжна література
  5. Фізична культура
  6. Інформатика
  7. Інформатика
  8. Н Е М А Є

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Англійська мова
  3. Історія України
  4. Образотворче мистецтво
  5. Українська мова
  6. Англійська мова
  7. Географія
  8. Російська мова

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Українська мова
  3. Математика
  4. Фізична культура
  5. Українська література
  6. Історія України
  7. Біологія
  8. Музичне мистецтво

7-А КЛАС

Понеділок

  1. Н Е М А Є
  2. Трудове навчання
  3. Англійська мова
  4. Інформатика
  5. Біологія
  6. Українська мова / Хімія
  7. Всесвітня історія
  8. Інформатика

Вівторок

  1. Н Е М А Є
  2. Геометрія
  3. Історія України
  4. Українська мова
  5. Зарубіжна література
  6. Основи здоров’я
  7. Українська література
  8. Англійська мова

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Хімія
  3. Географія
  4. Алгебра
  5. Біологія
  6. Фізкультура
  7. БДР
  8. Н Е М А Є

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Геометрія
  3. Образотворче мистецтво
  4. Географія
  5. Українська література
  6. Фізика
  7. Зарубіжна література
  8. Фізкультура

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Українська мова
  3. Фізика
  4. Англійська мова
  5. Музичне мистенцтво
  6. Фізкультура
  7. Інформатика
  8. Н Е М А Є

8-А КЛАС

Понеділок

  1. Н Е М А Є
  2. Алгебра
  3. Зарубіжна література
  4. Фізкультура
  5. Інформатика
  6. Українська мова
  7. Географія
  8. Н Е М А Є

Вівторок

  1. Н Е М А Є
  2. Трудове навчання
  3. Біологія
  4. Геометрія
  5. Фізика
  6. Українська література
  7. Англійська мова
  8. Мистецтво

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Географія
  3. Біологія
  4. Українська мова
  5. Хімія
  6. Алгебра
  7. Історія України
  8. Захист Вітчизни

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Англійська мова
  3. Українська література
  4. Зарубіжна література
  5. Фізкультура
  6. Фізика
  7. Н Е М А Є
  8. Н Е М А Є

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Фізкультура
  3. Основи здоров’я
  4. Геометрія
  5. Хімія
  6. Інформатика
  7. Всесвітня історія
  8. Н Е М А Є

9-A

9-А

Понеділок

  1. Година спілкування
  2. Хімія
  3. Алгебра
  4. Українська мова
  5. Українська література
  6. Фізична культура
  7. Правознавство
  8. Зарубіжна література

Вівторок

  1. Н Е М А Є
  2. Фізика
  3. Геометрія
  4. Географія
  5. Біологія
  6. Біологія
  7. Англійська мова
  8. Захист Вітчизни / Основи здоров’я

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Технології
  3. Алгебра
  4. Англійська мова
  5. Інформатика
  6. Українська мова
  7. Н Е М А Є
  8. Н Е М А Є

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Інформатика
  3. Фізична культура
  4. Біологія
  5. Хімія
  6. Історія України
  7. Худ.культура
  8. Н Е М А Є

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Фізика
  3. Всесвітня історія
  4. Геометрія
  5. Фізична культура
  6. Зарубіжна література
  7. Українська література
  8. Н Е М А Є

10-A

10-А

Понеділок

  1. Н Е М А Є
  2. Алгебра
  3. Біологія
  4. Географія
  5. Українська мова
  6. Історія України
  7. Зарубіжна література
  8. Захист Вітчизни

Вівторок

  1. Н Е М А Є
  2. Геометрія
  3. Захист Вітчизни
  4. Фізика
  5. Фізична культура
  6. Англійська мова
  7. Українська література
  8. Англійська мова

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Інформатика
  3. Технології
  4. Алгебра
  5. Фізика
  6. Хімія
  7. Українська мова
  8. Правознавство

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Історія України
  3. Зарубіжна література
  4. Українська мова
  5. Англійська мова
  6. Українська література
  7. Інформатика
  8. Н Е М А Є

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Геометрія
  3. Всесвітня історія
  4. Хімія
  5. Англійська мова
  6. Фізика
  7. Худ.культура / Алгебра
  8. Фізична культура

10-Б

10-Б КЛАС

Понеділок

  1. Година спілкування
  2. Географія
  3. Українська Мова
  4. Алгебра
  5. Історія України
  6. Українська література
  7. Зарубіжна література
  8. Захист Вітчизни

Вівторок

  1. Н Е М А Є
  2. Англійська мова
  3. Англійська мова
  4. Геомертія
  5. Захист Вітчизни
  6. Фізика
  7. Фізична культура
  8. Зарубіжна літратура

Середа

  1. Н Е М А Є
  2. Алгебра
  3. Технології
  4. Фізика
  5. Правознавтсво
  6. Англійська мова
  7. Хімія
  8. Українська мова

Четвер

  1. Н Е М А Є
  2. Біологія
  3. Історія України
  4. Англійська мова
  5. Інформатика
  6. Українська мова
  7. Українська література
  8. Інформатика

П’ятниця

  1. Н Е М А Є
  2. Зарубіжна література
  3. Геометрія
  4. Фізика
  5. Фізична культура
  6. Хімія
  7. Худ.культура / алгебра
  8. Всесвітня історія