Батьківський комітет

БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ ШКІЛЬНИЙ
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові Телефон Посада
1. Киричук Руслан Володимирович 0965555555 голова Б.К.
2. Павлюк Інна Василівна заст. гол. Б.К.
ЧЛЕНИ ШКІЛЬНОГО БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ
№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові Телефон Клас
1. Осадчук Світлана Василівна 11
2. Мельник Алла Василівна 10-А
3. Дигас Валентина Василівна 10-Б
4. Заграбчук Поліна Вікторівна 9-А
5. Паршивлюк Сніжана Миколаївна 9-Б
6. Черватюк Наталія Іванівна 8-А
7. Мовчанюк Олена Олександрівна 8-Б
8. Бордяківська Юлія Михайлівна 7-А
9. Козак Тетяна Володимирівна 7-Б
10. Попик Світлана Володимирівна 6
11. Шлапак Ольга Петрівна 5-А
12. Лєхова Наталія Василівна 5-Б
13. Олексієнко Олександр Аркадійович 4-А
14. Недоснована Алла Степанівна 4-Б
15. Гуцал Олеся Леонідівна 3-А
16. Дроненко Людмила Олександрівна 3-Б
17. Чухрій Валентина Борисівна 2
18. Побідаш Олена Василівна 1-А
19. Бондар Андрій Юрійович 1-Б

Батьківські комітети класів

№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові Телефон Посада
1-А класовод: Яцюк Руслана Василівна
1. Побідаш Олена Василівна 0962223344 голова Б.К.
2. Ковтонюк Олена Анатоліївна 0962223344
3. Колесник Наталія Анатоліївна 0962223344
1-Б класовод Федоришина Світлана Іванівна
1. Бондар Андрій Юрійович 0962223344 голова Б.К.
2. Павлюк Інна Василівна 0962223344
3. Хапова Анастасія Андріївна 0962223344
2 класовод Тимощук Євгенія Анатоліївна
1. Чухрій Валентина Борисівна 0962223344 голова Б.К.
2. Літвінчук Катерина Олександрівана 0962223344
3. Вишнівська Наталія Григорівна 0962223344
3-А класовод Осадчук Галина Миколаївна
1. Гуцал Олеся Леонідівна 0962223344 голова Б.К.
2. Гринчук Валентина Олександрівна 0962223344
3. Ковтун Юлія Іванівна 0962223344
3-Б класовод Баб’юк Люба Василівна
1. Дроненко Людмила Олександрівна 0962223344 голова Б.К.
2. Попик Людмила Олегівна 0962223344
3. Клименюк Леонід Григорович 0962223344
4-А класовод Васілєвська Ліна Францівна
1. Дроненко Євгенія Анатоліївна 0962223344 голова Б.К.
2. Котик Ольга Вікторівна 0962223344
3. Зублевич Надія Федорівна 0962223344
4-Б класовод Скиба Юлія Едуардівна
1. Недоснована Алла Степанівна 0973195938 голова Б.К.
2. Слободянюк Зоя В’ячеславівна 0962093882
3. Сліпун Катерина Анатлоліївна 0687390614
5-А класний керівник Вигівська Інна Анатоліївна
1. Побідаш Олена Василівна 0962223344 голова Б.К.
2. Ковтонюк Олена Анатоліївна 0962223344
3. Колесник Наталія Анатоліївна 0962223344
5-Б класний керівник Ткачук Олена Іванівна
1. Бондар Андрій Юрійович 0962223344 голова Б.К.
2. Павлюк Інна Василівна 0962223344
3. Хапова Анастасія Андріївна 0962223344
6 класний керівник Чорнобров Тетяна Антонівна
1. Попик Світлана Броніславівна 0962223344 голова Б.К.
2. Козак Тетяна Володимирівна 0962223344
3. Вишневська Наталія Петрівна 0962223344
7-А класний керівник Дейничук Віра Михайлівна
1. Бордяківська Юлія Михайлівна 0960187095 голова Б.К.
2. Соколюк Ірина Миколаївна 0986630069
3. Шевчук Олена Михайлівна 0977688229
7-Б класний керівник Лопуга Олена Євгеніївна
1. Дроненко Людмила Олександрівна 0962223344 голова Б.К.
2. Попик Людмила Олегівна 0962223344
3. Клименюк Леонід Григорович 0962223344
8-А класний керівник Карпінська Лариса Анатоліївна
1. Дроненко Євгенія Анатоліївна 0962223344 голова Б.К.
2. Котик Ольга Вікторівна 0962223344
3. Зублевич Надія Федорівна 0962223344
8-Б класний керівник Думко Ріта Борисівна
1. Мовчанюк Олена Олександрівна 097-87-59-367 голова Б.К.
2. Мажугівська Наталія Іванівна 097-56-29-189
3. Шахворост Тетяна Іванівна 097-862-79-40
9-A класний керівник Девізорова Ліна Юзефівна
1. Недоснована Алла Степанівна 0973195938 голова Б.К.
2. Слободянюк Зоя В’ячеславівна 0962093882
3. Сліпун Катерина Анатлоліївна 0687390614
9-Б класний керівник Межвінська Ольга Миколаївна
1. Недоснована Алла Степанівна 0973195938 голова Б.К.
2. Слободянюк Зоя В’ячеславівна 0962093882
3. Сліпун Катерина Анатлоліївна 0687390614
10-А класний керівник Дрончак Леся Григорівна
1. Недоснована Алла Степанівна 0973195938 голова Б.К.
2. Слободянюк Зоя В’ячеславівна 0962093882
3. Сліпун Катерина Анатлоліївна 0687390614
10-Б класний керівник Пахольчук Зіна Василівна
1. Недоснована Алла Степанівна 0973195938 голова Б.К.
2. Слободянюк Зоя В’ячеславівна 0962093882
3. Сліпун Катерина Анатоліївна 0687390614
11-А класний керівник Кирильчук Тетяна Петрівна
1. Осадчук Світлана Василівна голова Б.К.
2. Степанюк Лілія Броніславівна
3. Кирик Людмила Володимирівна
11-Б класний керівник
голова Б.К.