Екстернат

Графік
проведення індивідуальних консультацій учня-екстерна
Паламарчук Анастасії Олександрівни

№ п/п День Час проведення Предмет П.І.Б. учителя
1 ВІВТОРОК 900 – 930 Технології Мельник А.В.
2 930 – 1000 Географія Карпінська Л.А.
3 1000 – 1040 Історія Ткачук О.І.
Кирильчук Т.П.
4 1040 – 1100 Біологія Кравінська Т.В.
5 1100 – 1145 Зарубіжна література Девізорова Л.Ю.
6 1145 – 1220 Захист Вітчизни Думко Р.Б.
7 1220 – 1300 Художня культура Девізорова Л.Ю.
8 1300 – 1345 Англійська мова Фурса С.О.
1 П’ЯТНИЦЯ 900 – 1000 Інформатика Комаровський В.У.
2 1000 – 1100 Фізична культура Кирильчук О.С.
3 1100 – 1200 Укр. мова і літер Дейничук В.М.
4 1200 – 1230 Правознавство Ткачук О.І.
5 1230 – 1300 Фізика Паламар Б.М.
6 1300 – 1330 Алгебра, геометрія Межвінська О.М.
7 1330 – 1400 Хімія Вигівська І.А.

==========================

Графік проведення річного оцінювання учня-екстерна 11 класу Косінського Андрія Олександровича
№ п/п Назва предмету Прізвище вчителя Час провед. Дата провед.
1 Захист Вітчизни Дигас В.М. 10.00 15.02.2018
2 Українська мова(диктант) Дрончак Л.Г. 09.00 14.02.2018
3 Українська мова (тести) Дрончак Л.Г. 10.00 14.02.2018
4 Інформатика Комаровський В.У. 11.00 15.02.2018
5 Українська література Дрончак Л.Г. 09.00 15.02.2018
6 Англійська мова Фурса С.О. 09.00 16.02.2018
7 Фізична культура Кирильчук О.С. 11.00 14.02.2018
8 Економіка Карпінська Л.А. 09.00 19.02.2018
9 Історія України Кирильчук Т.П. 10.00 16.02.2018
10 Всесвітня історія Кирильчук Т.П. 11.00 16.02.2018
11 Технології Наконечний В.А. 11.00 22.02.2018
12 Біологія Кравінська Т.В. 10.00 19.02.2018
13 Хімія Вигівська І.А. 10.00 20.02.2018
14 Зарубіжна література Девізорова Л.Ю. 10.00 21.02.2018
15 Фізика Паламар Б.М. 12.00 21.02.2018
16 Алгебра Дорош Н.І. 13.00 19.02.2018
17 Астрономія Тернавський О.Я. 11.00 20.02.2018
18 Художня культура Девізорова Л.Ю. 09.00 21.02.2018
19 Людина і світ Ткачук О.І. 09.00 22.02.2018
20 Екологія Денисюк Ю.І. 09.00 20.02.2018
21 Геометрія Дорош Н.І. 12.00 22.02.2018
22
Графік проведення річного оцінювання учня-екстерна 11 класу Паламарчук Анастасії Олександрівни
№ п/п Назва предмету Прізвище вчителя Час провед. Дата провед.
1 Захист Вітчизни Дигас В.М. 10.00 15.02.2018
2 Українська мова(диктант) Дрончак Л.Г. 09.00 14.02.2018
3 Українська мова (тести) Дрончак Л.Г. 10.00 14.02.2018
4 Інформатика Комаровський В.У. 11.00 15.02.2018
5 Українська література Дрончак Л.Г. 09.00 15.02.2018
6 Англійська мова Фурса С.О. 09.00 16.02.2018
7 Фізична культура Кирильчук О.С. 11.00 14.02.2018
8 Економіка Карпінська Л.А. 09.00 19.02.2018
9 Історія України Кирильчук Т.П. 10.00 16.02.2018
10 Всесвітня історія Кирильчук Т.П. 11.00 16.02.2018
11 Технології Наконечний В.А. 11.00 22.02.2018
12 Біологія Кравінська Т.В. 10.00 19.02.2018
13 Хімія Вигівська І.А. 10.00 20.02.2018
14 Зарубіжна література Девізорова Л.Ю. 10.00 21.02.2018
15 Фізика Паламар Б.М. 12.00 21.02.2018
16 Алгебра Дорош Н.І. 13.00 19.02.2018
17 Астрономія Тернавський О.Я. 11.00 20.02.2018
18 Художня культура Девізорова Л.Ю. 09.00 21.02.2018
19 Людина і світ Ткачук О.І. 09.00 22.02.2018
20 Екологія Денисюк Ю.І. 09.00 20.02.2018
21 Геометрія Дорош Н.І. 12.00 22.02.2018
22